Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů


Poradna Karnevalové kostýmy

Jak vybrat karnevalový kostým?

Pří výběru karnevalových kostýmů a masek je důležité si předem ujasnit, co bude karnevalový kostým ztvárňovat a na co jej budeme používat. Pokud se bude jednat o jednorázové použití na karneval, můžeme vybírat z nejlevnějších kostýmů, pokud bychom uvažovali o každodenním využití, např. na natáčení filmu či hraní v divadle – poohlédneme se po kostýmech s divadelní kvalitou.
 
 
 
 

Z čeho se vyrábí karnevalové masky?

V dnešní době se nejčastěji používá latex.
Latexové masky se těší v dnešní době velké oblibě díky vlastnostem který má. Dá se pěkně tvarovat, je pružný, což se ocení zejména při celohlavových maskách a vypadají vzhledově lépe než plastové masky.
 
 

Bojím se, že mi kostým nebude sedět, co s tím?

U všech internetových obchodů máte možnost si zboží objednat, doma si jej v klidu vyzkoušet, prohlédnout a pokud vám nebude sedět, můžete jej do 14ti dnů prodejci vrátit bez udání důvodu.
 
 

Slovníček pojmů

 
Latex – materiál, ze kterého se vyrábí hlavně masky, je to materiál, který vás neomezuje v pohybu, je možné na něm znázornit detaily, proto jsou k dispozici i velmi složité masky
 
Licenční kostým – Jsou to kostýmy, které podléhají nějaké licenci, u kostýmů nejčastěji filmové. Jedná se např. o tolik oblíbené hrdiny Supermana, Spidermana a dalších. Licenci si zajišťuje internetový obchod a pro vás to neznamená žádné další náklady navíc.
 
Celohlavová maska – Jedná se masku, která nezakrývá hlavu pouze z přední strany, ale nasazuje se zhora na hlavu a zakrývá celou hlavu i s vlasy
 

 

Porovnat karnevalové kostýmy