Pánský Mikuláš červeno bílý

Určení
pro muže

• Velikost XXL e skutečně vhodná pro dospělého muže
  • , zakoupeno v 4LOL.cz

Jsem spokojená, chybějící paruku a vousy jsem si musela dokoupit v papírnictví. Berlu jsem si nechala vyhotovit.

• , zakoupeno v Levné Ptákoviny

Výhoda

Druh kostýmu
mikulášové
Určení
pro muže

Mikulášská čepice, košile a ornát by neměly chybět v žádné rodině s dětmi. Pořiďte si pravý kostým Mikuláše a všichni budou chtít, abyste je poctili svou návštěvou. V kostýmu Mikuláše od nás budete pro děti nezapomenutelný. Kostým můžete doplnit o mikulášskou berlu a bílou paruku z naší nabídky.

Třídílná sada Mikulášských propriet obsahuje dlouhou bílou košili, Mikulášský ornát se zdobeným zlatým křížem na předním díle a průstřihy po bocích a pokrývku hlavy se zlatým lemováním a křížem. Tento kostým je ručně šitý v České republice.

• Velikost XXL e skutečně vhodná pro dospělého muže

• , zakoupeno v Levné Ptákoviny